Temizlikçi Nasıl Şeçilir

Temizlik şirketi seçerken dikkat edilecek hususlar

1) Tercih ettiğiniz  firmanın elemanları kesinlikle kendi personeli olmasına dikkat edin. Günlük yevmiye ile çalışan elemanları kullanan firmalar fiyat olarak 10 lira 20 lira düşük fiyat verebilmektedir bu türlü firmalar hem güvenlik hem profesyonellik bakımından yetersiz firmalardır.(oldukca da lakait ve güven vermeyen kişilerden oluşur)

2) Firma yetkilisi ile görüşürken iş bilgisini ve eğitim düzeyini anlamak için sorular sorun.İnternet ortamında temizlik şirketi diye dolaşan firmaların %80 bilinçsiz kimseler tarafından yönetilmekte.

3) Kullanıcak oldukları malzeme ve ekipmanlar hakkında mutlaka detaylı bilgi alın.

4) Ayselin Kezbanın  fanilasından bilmem nesinden temizlik bezi olmaz Bir başkasının banyo – tuvaletini temizleyen bezler ile sizin dolaplarınızın tozu alınamaz. Mutlaka yeni bez isteyin

5) Profesyonel bir firmada ekipman sıkıntısı olmaz. 2 kova  bir poşet bez 4 parça deterjanla gelen firmaları ? eleyin

6) İnternet sayfası firma için belirleyici olamaz. Profesyonel bir web sayfası yaptıran her firma kesinlikle yeterli değildir.

7) En ucuzunu aramak kesinlikle en kötü yöntemdir. kalitde rekabet edemeyen firmalar fiyat düşürerek ayakta kalmaya çalışmaktadır.(Temizlikten sonra temizlik yapmak çok zorunuza gidecektir.) her şeyin belirli bir fiyatı vardır.

(Ege Temizlik,den alıntıdır)

Karşıyaka,da Ev Temizliği Artık Çok Kolay