Temizleme hizmetleri

 

   
   
 

 GENEL TEMİZLİK

 Apartman dairelerinden müstakil villalara kadar konutlarınızın hijyen gerektiren tüm  alanlarını çevre dostu  malzeme ve güleryüzlü  kadromuz ile temizliyor.Sizlere  mutlu bir yaşam süreceğiniz  mekanlar hazırlıyoruz.
   
 

EV TEMİZLİĞİ

 Ev temizliğinde siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda günlük,haftalık ,aylık  veya  sizin belirleyeceğiniz günler çerçevesinde temizlik elemanları temin edilir.
   
 

 OFİS VE BÜRO TEMİZLİĞİ

 Büro ve  işyerlerinizin temizliğine  uzman kadromuzla günlük,haftalık ve aylık periyotlarda özenle  temizliyor ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz mükemmel ortamlar  sunuyoruz.
   
 

CAM TEMİZLİĞİ

 Çerçeveli  ve ya çerçevesiz  her çeşit cam temizliği,bölme camların temizliği,cam kapıların temizliği,uzman ekiplerimiz ile cam temizliği probleminizi en ekonomik şekilde çözüyoruz.

   
 

 İŞ YERİ TEMİZLİĞİ


 İşyeri temizliği, temizlik hizmetlerimizin çok önemli bölümlerinden birisidir. Temiz bir işyerinde çalışmak, sizlerin en doğal hakkı. Yüksek motivasyon ve sağlık için işyeri temizliği kurallarına titizlikle uyulmalıdır. İşyeri temizliğ için profesyonel ekibimizle her zaman yanınızdayız.TEMİZLİK İZMİR

   
 

 VİLLA TEMİZLİĞİ

ÇEŞME,URLA,FOÇA,SEFERİHİSAR,KUŞADASI,
 Villa, Köşk, yalı, tarihi önemi olan konut ve benzeri ev, gibi tüm mekanlarınız periyodik veya siz değerli müşterilerimizin  istekleri doğrultusunda değerlendirilerek en üst kalitede hizmet vermeyi arzuluyoruz.

   
 

 APARTMAN TEMİZLİĞİ


 EGEM  TEMİZLİK olarak apartmanlarınızın merdiven temizliğini periyodik olarak profesyonel personeller ile tüm temizlik malzemeleri firmamıza ait olarak çok uygun fiyatlara temizliyoruz.

   
 

KOLTUK YIKAMA


 Koltuk yıkama hizmetini İZMİR her noktasına en uygun fiyatlara ve sizin rahatınızı bozmadan ayağınıza getiriyoruz.

   
 

DUVAR SİLME


 Ev, İş, Büro ve farklı mekanlarda duvar boyası silinmeye elverişli olduğu takdirde %100 kesin netice alabileceğiniz ve köklü temizlik yapılması gereken durumlarda duvar temizlenir.

   
 

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ


 Yeni inşa edilmiş bir eve, işyerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Granit ve mermerlerinizde boya artıkları kalmış, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Dert etmeyin, uzman kadromuz, yeni evinizi, işyerinizi temizlemeye hazır.

Karşıyaka,da Ev Temizliği Artık Çok Kolay